Користувацька угода

231evВикористання матеріалів даного сайту регулюється положенням законодавства України (та міжнародними нормами) про авторське право і копірайт.

1. Просимо вважати дану угоду публічною офертою і як тільки Ви почнете вивчати та використовувати матеріали розміщені на advokativ.net дана угода автоматично набуває чинності.

2. Використання (копіювання) матеріалів з сайту advokativ.net (в тому числі часткове) дозволяється лише у випадку розміщення активного гіпер-посилання (без rel = nofollow) на нього.

3. В коментарях забороняється залишати повідомлення, шо суперечать законодавству України або ж ідуть у розріз із загальноприйнятими моральними та етичними нормами.

4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за всі втрати, які можуть у Вас виникнути при використанні матеріалів даного сайту, а також матеріалів інших ресурсів, на які можуть вести посилання з advokativ.net (у тому числі з рекламних оголошень).

5. Адміністрація advokativ.net залишає за собою можливість захищати своє авторське право на опубліковані матеріали, і якщо дані дії не були виконані негайно, то вони обов’язково будуть виконані з часом.

6. Інформація розміщена на сторінках даного сайту призначена для вільного ознайомлення користувачів.

7. Вся інформація надається в початковому вигляді, без гарантій повноти або своєчасності, і без інших явно виражених або припущених гарантій. Доступ до сайту, а також використання його вмісту здійснюються виключно на Ваш розсуд і ризик.

8. Адміністрація сайту прикладає всі зусилля, щоб забезпечити користувачів точною та достовірною інформацією, про те не виключає наявності помилок.

9. За рекламу, що розміщується на сайті, несе відповідальність лише рекламодавець. Сайт особливо повідомляє про те, що не гарантує можливість придбання або використання тих чи інших товарів або послуг за цінами та / або на умовах, що вказуються у рекламних блоках (текстах, банерах).

10. Адміністрація сайту не несе відповідальність за якість наданих послуг адвокатами, нотаріусами, фізичними та юридичними особами контактна інформація яких розміщена на даному сайті. Вся контактна інформація вище зазначених осіб, що розміщена на даному сайті, отримана з відкритих джерел (реєстрів та офіційних сайтів органів державної влади).

11. Якщо Ви не бажаєте, щоб інформація про Вас була розміщена на сторінках даного сайту або ж маєте будь-які інші зауваження щодо його вмісту, будь-ласка повідомте про це нас за допомогою даної форми.

12. Усі відвідувачі advokativ.net вважаються ознайомленими з цією угодою і безумовно погоджуються з нею. Адміністрація advokativ.net в будь-який час має право внести зміни до даної угоди, які набирають чинності негайно. Продовження користування сайтом після внесення змін означає Вашу автоматичну згоду на дотримання нових правил.

Політика конфіденційності  advokativ.net

olicyДля показу оголошень на сайті advokativ.net використовуються послуги сторонніх рекламних компаній. Ці компанії можуть використовувати інформацію про Ваші відвідування цього сайту та інших веб-сайтів з метою надання найбільш релевантних оголошень про товари і послуги (за допомогою файлів cookie DoubleClick DART).

Щоб отримати додаткову інформацію про таку практику і про варіанти відмови у наданні цієї інформації даним компаніям, натисніть тут.

Карта сайту Користувацька угода Реклама адвоката

Каталог адвокатів України - advokativ.net © 2022