Реклама адвоката

З кожним днем зростає кількість людей, які шукають адвокатів, нотаріусів та іншу довідкову інформацію саме через інтернет. Про це свідчить статистика пошукових систем.

Юридична довідка advokativ.net є саме тим спеціалізованим веб ресурсом, метою якого є задоволення потреб тих осіб, які шукають контактну інформацію адвокатів та нотаріусів.

7 причин чому варто розмістити рекламу на нашому сайті:

  • висока відвідуваність (8000 – 10 000 унікальних відвідувачів за місяць) та довіра цільової аудиторії;
  • вузька спеціалізація сайту;
  • advokativ.net займає топові місця практично по усіх основних пошукових запитах, що свідчить про довіру до сайту з сторони пошукових систем, а також те, що на сайт кожного дня заходить велика кількість нових користувачів;
  • шукаючи нотаріуса, людині можуть бути потрібні послуги адвоката і навпаки. В таких випадках наш сайт зможе задовольнити  повністю всі бажання користувача і рекламодавця;
  • зручний, зрозумілий інтерфейс та мобільна версія сайту;
  • доступні ціни та приємні знижки при постійних та/або довготривалих замовленнях реклами;
  • якісна інтеграція рекламних оголошень в інтерфейс довідки, що дозволяє збільшити їх ефективність, а також унеможливлює блокування їх показів з сторони різних додатків інтернет-браузерів користувачів (зокрема AdBlock) .

Доступні формати реклами:

1) рекламні банери:

  • у «шапці» сайту. Розмір 728х90. Вартість розміщення – 500 грн. за місяць;
  • «хмарочос» у сайт-барі. Розмір 300х600. Вартість розміщення – 500 грн. за місяць;
  • інші місця розміщення та розміри банерів за домовленістю.

2) розміщення реклами у розділі «Рекомендовані адвокати / нотаріуси».
Приклад розміщення за посиланням. Інформація, що розміщується: фото, контактна інформація, посилання на сайт, 100-300 знаків додаткового тексту. Вартість розміщення залежить від конкретного населеного пункту: від 50 до 300 грн. за місяць.

3) індивідуальний чат-бот (найефективніший формат реклами);

З роботою чат-боту можна ознайомитися за посиланням. Чат-бот може бути настроєно, як індивідуально (зазначаються ваші анкетні дані, фото), так і на видуману персону. Розміщення чат-боту відбувається лише на підходящих (цільових) сторінках даного сайту.

Принцип роботи наступний: 1) чат-бот починає працювати через декілька секунд після відкриття користувачем цільової сторінки; 2) чат-бот отримує повідомлення користувача та його контактну інформацію (номер телефону, електрону пошту) після чого надсилає їх на визначену електрону пошту.

Після отримання адвокатом, нотаріусом заявки від потенційного клієнта на свою електрону пошту, адвокат, нотаріус опрацьовує її на власний розсуд.

Вартість розміщення чат-боту залежить від конкретного населеного пункту (їх кількості) та обговорюється в індивідуальному порядку.

4) інші формати реклами за домовленістю.

ЗАМОВЛЕННЯ РЕКЛАМИ ТА ДЕТАЛІ ЗА НАСТУПНИМИ КОНТАКТАМИ:
е-пошта: advokativ @ ukr.net
тел.: 097 96 20 823

Приймаємо до оплати:


Карта сайту Користувацька угода Реклама на сайті

Юридична довідка advokativ.net © 2019