Реклама адвоката

Робити гроші без реклами може тільки монетний двір.
@ Томас Маколей

З кожним днем зростає кількість людей, які шукають адвоката саме через інтернет. Про це свідчить статистика пошукових систем.

Каталог адвокатів advokativ.net є саме тим спеціалізованим веб ресурсом, метою якого є задоволення потреб тих осіб, які шукають контактну інформацію адвокатів. Окрім того, у каталозі є можливість розмістити рекламу адвоката, адвокатського об’єднання чи бюро.

7 причин чому варто розмістити рекламу на нашому сайті

  • висока відвідуваність (600 – 700 унікальних відвідувачів в день) та довіра цільової аудиторії;
  • вузька спеціалізація сайту;
  • advokativ.net займає топові місця практично по усіх основних пошукових запитах, що свідчить про довіру до сайту з сторони пошукових систем, а також те, що на сайт кожного дня заходить велика кількість нових користувачів;
  • зручний, зрозумілий інтерфейс та мобільна версія сайту;
  • доступні ціни та приємні знижки при постійних та/або довготривалих замовленнях реклами;
  • якісна інтеграція рекламних оголошень в інтерфейс каталогу, що дозволяє збільшити їх ефективність, а також унеможливлює блокування їх показів з сторони різних додатків інтернет-браузерів користувачів (зокрема AdBlock) .

Доступний формат реклами

На даний час доступний лише один рекламний формат – це розміщення реклами у розділі «Рекомендовані адвокати».

Приклад розміщення за посиланням. Інформація, що розміщується: фото, контактна інформація, посилання на сайт, 100-300 знаків додаткового тексту. 

Окрім того,  під рекомендованого адвоката настроюється індивідувальний чат-бот, з роботою якого можна ознайомитися за посиланням. Чат-бот може бути настроєно, як індивідуально (зазначаються ваші анкетні дані, фото), так і на видуману персону.

Принцип роботи чат-боту наступний: 1) чат-бот починає працювати через декілька секунд після відкриття користувачем цільової сторінки; 2) чат-бот отримує повідомлення користувача та його контактну інформацію (номер телефону, електрону пошту), після чого надсилає їх на визначену електрону пошту.

Після отримання адвокатом заявки від потенційного клієнта на свою електрону пошту, адвокат опрацьовує її на власний розсуд.

Вартість розміщення у розділі «Рекомендовані адвокати» (із чат-ботом) залежить від конкретного населеного пункту: від 100 до 250 грн. за місяць у районному центрі; від 250 грн. до 500 грн. за місяць у обласному центрі.

УВАГА! НА ДАНИЙ ЧАС НА САЙТІ ДІЄ АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ!
Якщо на підходящій Вам сторінці каталогу адвокатів окремого населеного пунтку відсутній розділ «Рекомендовані адвокати», то Ви можете безкоштовно розмістити свою рекламу на такій сторінці строком на 1 тиждень.

ЗАМОВЛЕННЯ РЕКЛАМИ АДВОКАТА ТА ДЕТАЛІ ЗА НАСТУПНИМИ КОНТАКТАМИ:
е-пошта: delk375delk375@gmail.com
тел.: 096 123 06 71

Приймаємо до оплати:


1 балл2 бали3 бали4 бали5 балів (2 голосів, середній: 1,00 з 5)
Loading...
Карта сайту Користувацька угода Реклама адвоката

Каталог адвокатів України - advokativ.net © 2023